Νέα-Εκδηλώσεις, Πολιτισμός Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Νομού Έβρου και το Εργαστήριο Γλωσσολογίας του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας του Δ. Π. Θ. 21 Μαρτίου, 2021 Δεν υπάρχουν Σχόλια Προηγούμενο Άρθρο Επόμενο Άρθρο Μπορεί επίσης να σας αρέσει 17 Ιανουαρίου, 2022 Σε αχαρτογράφητα νερά η πορεία του Αναπτυξιακού Οργανισμού των Δήμων Αλεξανδρούπολης, Σουφλίου και Σαμοθράκης. 1 Φεβρουαρίου, 2024 Αναγόρευση π. Βασιλείου Κολέτσα σε Διδάκτορα της Νευροχειρουργικής Κλινικής. 16 Οκτωβρίου, 2022 Έκθεση Ζωγραφικής του Θεόδωρου Φυλλαρίδη
17 Ιανουαρίου, 2022 Σε αχαρτογράφητα νερά η πορεία του Αναπτυξιακού Οργανισμού των Δήμων Αλεξανδρούπολης, Σουφλίου και Σαμοθράκης.