Νέα-Εκδηλώσεις, Πολιτισμός 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Αλεξανδρούπολης, 3η Δράση: “Οι μαθητές δημιουργούν…η κοινότητα θαυμάζει!” 11 Μαΐου, 2023 Δεν υπάρχουν Σχόλια Προηγούμενο Άρθρο Επόμενο Άρθρο Μπορεί επίσης να σας αρέσει 19 Ιουλίου, 2021 Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας καλεί την κα. Φανή Μπαχαρίδου στην δεξίωση για την αποκατάσταση της Δημοκρατίας. 15 Απριλίου, 2022 Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης 25 Δεκεμβρίου, 2022 Ένα σύγχρονο ομηρικό, λογοτεχνικό έπος του Χ. Τσάνταλη: «Γιατί χλευάζεις ότι σε πονά»
19 Ιουλίου, 2021 Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας καλεί την κα. Φανή Μπαχαρίδου στην δεξίωση για την αποκατάσταση της Δημοκρατίας.
25 Δεκεμβρίου, 2022 Ένα σύγχρονο ομηρικό, λογοτεχνικό έπος του Χ. Τσάνταλη: «Γιατί χλευάζεις ότι σε πονά»